Postitatud

Optrel Onyx Shadetronic automaatsed kõrgtehnoloogilised päikeseprillid

Elegantse musta värvi ja hõbedase peegelkattega ShadeTronic® tehnoloogiaga automaatselt tumenevad päikeseprillid – värvineutraalseks nägemiseks.

Täiuslik nähtavus on ülioluline

Igaüks on kogenud olukorda, kui kiiresti muutuvate valgustingimuste tõttu on nähtavus järsku piiratud ja takistatud. Näiteks kui sõidad rattaga ereda päikese all ja laskud seejärel varjulisse metsa ning tunned nagu liiguksid musta auku. Või suusareisil viibimides, kui tavalised päikeseprillid ei kaitse piisavalt ereda päikesevalguse ja peegelduste eest tõusul. Või igapäevases liikluses. Käänulised teed autos või mootorrattal madala päikesega, tunnelisse sisse ja välja sõitmine – ikka ja jälle juhtub, et saad ootamatult lühikeseks ajaks pimestatud ja sõidad seega paari sekundi jooksul teadmatuses. Statistika kohaselt on päikesevalguse pimestavast valgusest tingitud õnnetused üks levinumaid liiklusõnnetuste põhjuseid, mille tagajärjel hukkub ainuüksi Euroopas igal aastal sadu inimesi.

Ainult hea nähtavuse korral saate olukorra kontrolli all hoida. Hea nähtavus määrab sageli edu või ebaõnnestumise või äärmuslikes olukordades isegi elu ja surma. Kõikidel ülalkirjeldatud olukordadel on üks ühine joon: need tekivad seetõttu, et inimsilm ei suuda valgustingimustega nii kiiresti kohaneda. Kas siis praegusel dünaamilisel ja kiirel ajal on ikka paslik end tavapäraste päikeseprillidega kaitsta? Me ütleme ei.

Shadetronic® – uus standard

Uued Optreli optray päikeseprillid, millel on unikaalne ShadeTronic tehnoloogia, on loodud väljas liikujatele. Optreli HighTech päikeseprillid ei ole kunagi liiga tumedad ega liiga heledad.

Tänu intelligentsele anduritehnoloogiale kohanduvad nad sekundi murdosa jooksul pidevalt muutuvate valgustingimustega.

See tagab parima nähtavuse ja säilitate alati täieliku kontrolli olukorra üle.

Kolm aastakümmet pidevat innovatsiooni

Leiutamise vaim on sügavalt juurdunud Optreli ettevõtte filosoofias. Rohkem kui 35 aastat tagasi leiutas ettevõte esimese vedelkristallil põhineva automaatselt tumeneva keevitusmaski ja seda peetakse siiani selles turusegmendis tehnoloogialiidriks. Sellest ajast peale on miljonid keevitajad ja metallitöölised usaldanud oma nägemise Optrelile ning lisaks kõrgeimale ohutuse tasemele hindavad nad ka Optreli toodete võrreldamatut kandmismugavust, disaini ja kõrget funktsionaalsust.

Uued optray päikeseprillid koos ShadeTronic® tehnoloogiaga ühendavad endas enam kui kolme aastakümne pikkust oskusteavet vedelkristalldisplei, sensortehnoloogia ja ülimadala energiatarbega elektroonika vallas. Optrel ShadeTronic® päikeseprillid on ülemaailmse tätsusega uuendus.

Vedelkristalldisplei: originaalne Šveitsi leiutis

ShadeTronic® tehnoloogiaga ülikiire optray päikeseprillide tööpõhimõte põhineb vedelkristalldispleil, mis on sarnane tänapäeval lugematutes elektroonilistes ekraanides kasutatavale. LCD (Liquid Crystal Display) tehnoloogia leiutati 1970. aastal F. Hoffman-La Roche’i uurimislaborites. Lamedad vedelkristalldispleid kuulutasid paradigma muutust lameekraanitööstuses ja Roche andis litsentsi kella- ja elektroonikatööstusele kogu maailmas. Optray ShadeTronic® päikeseprillide läätsedesse on sisse ehitatud kõrgtehnoloogiline vedelkristallelement – LCD.

Elektripinge rakendamisel joondatakse vedelkristallid nii, et need juhivad vajaliku koguse valgust läbi LCD. Fotodioodid toimivad toiteallikana ja muudavad päikesevalguse otse elektrienergiaks, millega päikeseprille seejärel käitatakse. Uued optray päikeseprillid ShadeTronic® tehnoloogiaga vastavad aja vaimule, kuna on energiast sõltumatud ja väga kasutajasõbralikud.

100% UV-kaitse ning terav ja peegeldusevaba nägemine tänu RX-polariseeritud läätsedele

Kõik optray päikeseprillid pakuvad garanteeritud kaitset kahjuliku UV-kiirguse eest ja samal ajal neelavad ebameeldivaid peegeldusi. Eelnevad vähendavad nähtavust ja kurnavad silma. Nähtavuse languse põhjustab polariseeritud valgus, mis tekib peegelduse käigus. Optray päikeseprillide uusimad RX polarisatsioonifiltrid blokeerivad peegelduva kiirguse ning võimaldavad pimestusevaba ja suure kontrastsusega nägemist – ja seda koos täiustatud värvitajuga. Veelgi enam, Optreli ainulaadne RX-polarisatsioonitehnoloogia võimaldab lugeda kõiki ekraane – erinevalt tavalistest polariseeritud päikeseprillidest.

Optray Shadetronic päikeseprillide eelised lühidalt

  • Suurenenud ohutus: kohandub nähtavustingimustega sekundi murdosa jooksul – sa kontrollid alati olukorda.
  • Parim kaitse: 100% UV-kaitse.
  • Enam pole vaja tüütut prillide vahetust: need on alati sobivad päikeseprillid olenemata ilmastikutingimustest (kategooria S2/S3/S4).
  • Su silmad ei väsi enam: peegeldusvaba, suure kontrastsusega nägemine ja parem värvitaju tänu polariseeritud läätsedele.
  • Maksimaalne kasutajasõbralikkus: pole vajalik sisse/välja lülitamine, prillid on isereguleeruvad ja sõltumatu energiaallikaga.

Optray ShadeTronic® päikeseprillide ostmisel saate tootele veebis registreerimisel 2-aastase garantii ning oma isikliku garantiisertifikaadi.