Postitatud

Fronius TransTig170


5 funktsiooni, mis on Froniuse portatiivsel TIG seadmel. Ükski teine protsess ei paku nii stabiilset keevisõmblust kui TIG-keevitus-saavutatakse kvaliteetseim õmbluse kvaliteet ja visuaal. Lisaks on TIG-il lai valik rakendusi: Protsess sobib kõikidele metallidele ja ka õhukestele lehtedele, samuti asendis keevituseks ja juureõmblusteks. Veelgi enam-keevitusel ei tekita šlakki, materjal peaaegu ei deformeeru ja protsess on praktiliselt pritsmeteta. Protsessieelised ja lai valik rakendusi on selged. Mis on aga mobiilse TIG-seadme hankimisel oluline? Millised on kõige vajalikumad funktsioonid?
Järgnevalt viis teemat, mida kaaluda:

1. Erinevad moodused süütamiseks.
TIG keevitamiseks kasutatakse tavaliselt kõrgsageduslikku süütamist (HF). See tekitab töödetaili ja elektroodi vahele kaare ilma vajaduseta detaili elektroodiga puudutada. Selleks asetatakse keevituspõleti mõni millimeeter detaili kohale. Kui seejärel vajutatakse keevituspõleti päästikut, süttib kaar. Alternatiivina on soovitatav kontakt süüde: kaar süttib, kui elektrood puudutab detaili. Siiski on oht, et keevisvann saastub volframelektroodist irduva materjaliga. See on tõsine puudus, eriti vastutusrikastel keevitusülesannetel, näiteks meditsiinitehnoloogias. Touch HF on parim viis süütamise hõlpsaks ja täpseks paigutamiseks. Keevitaja protseduur on põhimõtteliselt sama, mis kontaktsüüte korral: detaili puudutatakse elektroodiga. Peale selle tõstmist algab eelseadistatud ooteaeg. Seejärel süttib kaar täpselt kohas, kus elektrood puudutas toorikut. Ükski teine moodus ei paku süütamise ajal paremat kontrolli.


Funktsioon Touch HF võimaldab keevituspõleti kasutamist ilma päästikuta ja on äärmiselt kasulik raskesti ligipääsetavate liidete, näiteks väikesemõõduliste torude

puhul. Fronius standardvarustuses lülitused, mis võimaldab valida HF ja Touch HF süüte vahel. Seetõttu saab sõltuvalt rakendusest valida optimaalse süütamise.

2. Funktsioon Tacking (TAC).
TAC tähistab “koputamist”, mis antud kontekstis on Fronius spetsiaalne detailide sildamisfunktsioon. Kui ühendama peab kaks erinevat komponenti, tuleb need eelnevalt ettevalmistamistavalt fikseerida. TAC funktsiooni korral võngutatakse keevisvanni võngutakse impulssvoolu abil. See hõlbustab komponentide ühendamist ilma servi sulatamata. Kui TAC-i kasutatakse punktkeevitusrežiimis, on alati võimalik saavutada sama suurusega punktid. Keevituskohtade ühtlus muudab järgneva keevitamise eriti lihtsaks. TAC-i teine eelis on see, et antud sildamine võimaldab minimaalset või parimal juhul puuduvat värvimuutust roostevabal materjalil ning säästab ka aega kuni 50% võrreldes tavapärase punktimisega.

3. Voolulangetus funktsioon.
Langetusvoolu kasutatakse ainult TIG 4-astmelisel keevitamisel.
4-astmeline tähendab:
esimene samm: põleti päästiku vajutamine põhjustab kaare süttimise koos stardivooluga

teinesamm: päästiku vabastamisel algab keevitusprotsess valitud maksimaalse keevitusvooluga

kolmas samm: päästikule uuesti vajutamine hakkab kaare langetamine

neljas samm: selle vabastamine lõpetab keevitusprotsessi

Keevitamine 4-astmelises režiimis on keevitaja jaoks ergonoomilisem-ta ei pea põleti päästikut käsitsi pidevalt all hoidma. Langetusvool võimaldab keevitajal vähendada või suurendada põhivoolu (0 kuni200%, kui põhivool on 100%) vastavalt vajadusele keevitusprotsessi ajal. Täitematerjali vahetamisel keevitusprotsessi ajal on kasulik voolu aeglaselt vähendada või suurendada. Siin aitavad kaks täiendavat viivitusaega “Slope 1” ja“Slope 2”. Kui aga punktist tuleb üle keevitada, on vajalik suurem vool kui seadistatud põhivool. See nõuab suuremat soojusenergiat, sest sulatatava materjalimaht on sel hetkel suurem. Funktsioon rakendub, kui surud Froniuse põletil 4-astmelises keevitusel käivituslüliti üles. Lüliti vabastamine taastab keevitusvõimsuse põhivoolule.

4. Toitepinge korrektsioon.
Võimsusteguri korrektsioon (PFC-PowerFactorCompensation) võimaldab kompenseerida võrgupinge suurt kõikumist. See võimaldab optimaalselt kontrollida pinge kõikumisi või liiga madala tsisendpinget, nagu näiteks paljude jaotustega kilbi kasutamisel, pikkade toitekaablite puhul või generaatorite kasutamisel ehitusobjektidel. Sõltuvalt keevitussüsteemist suudavad seadmed isegi 30 % väiksema sisendpinge korral oma täieliku lubatud väljundvõimsuse edastada. Kui saadaval on näiteks ainult 160 volti, kasutab masin PFC-tehnoloogiat, et säilitada pidev pinge, nii et keevitaja saaks keevitada veel 170 või 210 amprise vooluga. See tähendab, et stabiilse kaare jaoks on alati piisavalt energiat.

5. TIG MultiConnector (TMC)
TIG Multi Connector on universaalne ühendus või teiste sõnadega: standardiseeritud liides. See võimaldab juhtida keevitussüsteemi kaugjuhtimispultide ja keevituspõletite abil, millel on kõik lisafunktsioonid, näiteks Up/Down funktsioon.
Loomulikult pakuvad erinevad TIG- seadmed palju muid võimalusi, alates automaatsest väljalülitamisest kuni gaasitesti funktsioonini. Kõigil TIG -masinatel on üks ühine omadus-võimalus keevitada kattega elektroodidega. Kuna seadmed põhinevad digitaalsel resonantsmuunduril, on mõlema protsessi jaoks saadaval ideaalne väljundkarakteristik. Mis funktsioone peaks teie keevitussüsteem kõigi võimaluste juures täitma? Kas otsite TIG-seadet? Seejärel vaadake Froniuse uut TransTig 170/210-masinat, millel on kõik tänapäevased “kohustuslikud omadused” ja lisaks palju muud.Postitatud

Optrel Swiss Air

Optrel Swiss Air
Optrel Swiss Air

Optreli Swiss Air ei vaja eraldi kiivrit, et toimida nagu PAPR (powered air purifying respirator)! See toode on ilmselt mitmekülgseim hingamisteede kaitsesüsteem, mis on saadaval! Ülenäomask ühendub filtreerimissüsteemiga, et tagada kasutajale igas olukorras värske ja puhas õhk (nagu Šveitsi Alpides). Lisaks saab seda kanda mistahes keevituskiivri või kaitsevisiiriga, et saada alati toimiv PAPR-lahendus. Erinevalt teistest PAPR-idest saab seda kanda iseseisvalt, ilma kiivrita, et filtreerida 99,98% õhus leiduvatest saasteainetest. Tundub liiga hea, et olla tõsi? Enne selle lahenduse kaalumist tutvuge allpoololevate faktidega toote kohta. See mask võib olla 2021. aasta võimsaim “mask”!
See on ainus positiivse rõhuga respiraator, mis filtreerib õhu tõeliselt kõrgeimale tasemele. Valmistatud vastupidavast, kergest, pestavast materjalist, mis katab täielikult teie nina ja suu. Ülaosas olev ninatükk kohandub erinevate näokujudega. Y-kujulised voolikud ühendavad respiraatori seljalkantava ja filtreeriva, akutoitel seadmega. See mask on loodud karmides tingimustes kasutamiseks. Kasutamise vahel saate selle sõna otseses mõttes pesumasinasse visata. Kui vajate varuosa, saate selle asendamiseks juurde osta või vajadusel asendada. Ainus keeruline osa on esmakordselt testida, kuidas reguleerida. Kui olete mõned muudatused teinud ja seadme sisselülitanud, ei taha te kunagi teist PAPR-ikasutada! 99,98% filtreerimisastmega Optrel TH3 sertifitseeritud filter kaitseb õhus leiduvate saasteainete eest, sealhulgas kõigi ohtlike aerosoolide eest, mida leiate tööstuskeskkonnas (alumiiniumoksiid, raudoksiid, pliioksiid, keevitusaurud ja palju muud). Mugavus ja kaitse kogu päevaks. See on süsteem, mida saate kanda kogu päeva. Seljakott jaotab kaalu ühtlaselt. Laetav aku kestab 14 tundi. See on tõeline lahendus hingamise kaitseks. Kui hoiate seda töös, olete kaitstud. Üks meie selle süsteemi lemmikfunktsioone on tegelikult asjaolu, et saate seda otse õlaregulaatorilt seadistada. Kui soovite rohkem teada saada, võtke meiega ühendust ja vaadake kindlasti videot allpool.

Tutvu tootega siin